Zima u Zaprešiću: Popis djece po radionicama

ZUMBA(od 2. do 5. razreda OŠ)Mjesto održavanja: AK Tik Tak, Vlade Prišćana 2

Termini:      

29.12.2014. i 2.1.2015. u 11,00

31.12.2014. i 7.1.2015. u 10,00

Br.

Ime i   prezime Škola  i razred
Sara   Peharec 3.r
Dora   Radošević 3.r
Marta   Piškor 6.b
Lucija   Repec 6.b
Dora   Kolarec 5.r
Nika   Šenkiš 5.r
Nives   Bezuh 5.r
Karolina   Horvat 5.r
Sara   Crnković 5.r
Katarina   Živoder 5.r
Dora   Vrakela 5.r
Luka   Filković 4.r
Radionica izrade narukvica prijateljstva 29. i 30.12.2014., 2. i 3.1.2015.9,00-10,30

U Centru za mladež Zaprešić

Br.

Ime i   prezime Škola  i razred
Jana   Patafta 13 god
Maša   Ivošević 7 god
Maja   Ivošević 6 god
Lucija   Petkoviček 7.r
Dora   Radošević 3.r
Ema Tunjić 3.r
Morena   Ostreš 5.r
Nives   Bezuh 5.r
Karolina   Horvat 5.r
Nina Kušan 2.r
Lea Burilo 6.r
Monika   Ostojić 6.r
Antea   Burilo 3.r
Paola   Horvat 3.r
Čarolija čarozapisa – bajkovito putovanje 29.-31.12.2014., 2.1.2015.10,30-12,00

U Centru za mladež Zaprešić

Br.

Ime i   prezime Škola i razred
Val Ružić 4.r
Morena   Ružić 2.r
Chiara   Merory 8,5 god
Tia Merory 4,5 god
Luka   Filković 4.r
Marcel   Šivak 6.r
Luka   Filković 4.r
Dora   Puškarić 1.r
Društvene igre 1.grupa29.12.2014.-2.1.2015.12,00-13,30

U Centru za mladež Zaprešić

Br.

Ime i   prezime Škola i   razred
Karlo   Gorički 3.r
Josip   Gorički 6,5 god
Sara   Peharec 3.r
Petar   Peharec 2.r
Ema Tunjić 3.r
Društvene igre 2.grupa29.12.2014.-2.1.2015.13,30-15,00

U Centru za mladež Zaprešić

Raheli   Rino 8 god
Arijan Krčelić 2.r
Luka   Filković 4.r
Marcel   Šivak 6.r
Lovro   Gjuranec 8 god
Capoiera (od 1. do 8. razreda OŠ)5.-9.1.2015. (osim 6.1.2015)9,00-10,30

U OŠ Antuna Augustinčića

Ponijeti bočicu vode

Br.

Ime i   prezime Škola i   razred
Arijan   Krčelić 2.c
Ante Petar   Vuković 1.b
Patrik   Beluhan 6.r
Karolina   Horvat 5.r
Nives   Bezuh 5.r
Antonio   Kraljić 7.r
Fran   Čumbrek 7.r
Luka   Horvatić 2.r
Marcel   Šivak 6.r
Borna   Benčić 7.r
Capoeira (za mlađe od 7 godina)7.-9.1.2015. 10,45-11,30

U OŠ Antuna Augustinčića

Ponijeti bočicu vode

Br.

Ime i   prezime Škola i   razred
Ivor   Krčelić 5 god
Modni dizajn5.-9.1.2015. (osim 6.1.2015)9,00-10,30

U Centru za mladež Zaprešić

Br.

Ime i   prezime Škola i   razred
Sara   Bartolić 1.r
Petra   Vikotorija Mršić 4.r
Ema Bezuh 4.r
Marija   Žaja 5.r
Chiara   Merory 8,5 god
Tonka Doko 3.r
Ema Crljen 5.r
Marta   Crljen 2.r
Dora   Kolarec 5.r
Katarina   Živoder 5.r
Lea Burilo 6.r
Monika   Ostojić 6.r
Ekološka radionica 5.-9.1.201510,00-11,30

U Zavičajnom ekološkom društvu Zaprešić (Matije Gupca 1)

Br.

Ime i   prezime Škola i   razred
Sara   Bartolić 1.r
Lovro   Gjuranec 8 god
Laris   Preglej 2.r
Kira   Preglej 1.r
Bruna   Juras 1.r
Zrakoplovno modelarstvo5.-9.1.2015. (osim 6.1.2015.)11,00-12,30

U Zaprešićkoj zajednici tehničke kulture (Matije Gupca 4)

Karlo   Gorički 3.r
Josip Žaja 10 god
Chiara   Merory 8,5 god
Tonka Doko 3.r
Pavel Roy   Brleković 6.r
Diego   Folla 4.r
Patrik   Beluhan 6.r
Luka   Filković 4.r
Michael   Jagnjić 8.r
Sven Šoštarko 8.r
Denis   Veselinović 8.r
Marcel   Šivak 6.r
Borna   Benčić 7.r
Kreativna radionica5.-9.1.2015. (osim 6.1.2015.)11,00-12,30

U Centru za mladež Zaprešić

Chiara   Merory 8,5 god
Dunja Doko 6,4 god
Nika   Kovačić 10 god
Bruno   Folla 2.r
Tonka   Medvid 5.r
Lada   Medvid 2.r
Petra   Keserović 5.r
Lea Burilo 6.r
Monika   Ostojić 6.r
Antea   Burilo 3.r
Paola   Horvat 3.r
Dragi dnevniče…5.-9.1.2015. (osim 6.1.2015.)13,00-14,30

U Centru za mladež Zaprešić

Br.

Ime i   prezime Škola i   razred
Josip Žaja 10 god
Chiara   Merory 8,5 god
Nika Božić 12 god
Tonka   Medvid 5.r
Lada   Medvid 2.r
Lena   Sekulić 3.r
Marcel   Šivak 6.r
Maša   Ivošević 2.r
Quilling – radionica izrade nakita 7.-9.1.2015. 14,30-16,00

U Centru za mladež Zaprešić

Br. Ime i   prezime Škola i   razred
Marija   Žaja 5.r
Tonka Doko 9 god
Dunja Doko 6,4 god
Nika Božić 12 god
Jana   Patafta
Ema Crljen 5.r
Marta   Crljen 2.r
Lena   Sekulić 3.r
Paola   Horvat 3.r
Antea   Burilo 3.r
Petra   Viktorija Mršić 4.r
Dramska radionica5.-9.1.2015. (osim 6.1.2015.)16,00-19,00

U Centru za mladež Zaprešić

Br.

Ime i   prezime Škola i   razred
Lovro   Gjuranec 8 god
Josip Žaja 10 god
Chiara   Merory 8,5 god
Nika   Kovačić 10 god
Neo Božić 1.r
Ante Petar   Vuković 1.b
Magdalena   Ljubić 3.b
Lucija   Petkoviček 7.r
Dora   Radošević 3.r
Elena   Režek 6.r
Petra   Viktorija Maršić 4.r
Nika   Šenkiš 5.r
Marcel   Šivak 6.r
Antea   Burilo 3.r
Paola   Horvat 3.r