Zaposlenici

Klaudia Devčić Majerić
diplomirana socijalna radnica

voditeljica udruge
klaudia@czmz.hr

Kristina Kulaš Ešegović
profesorica psihologije

izvoditeljica aktivnosti
kristina@czmz.hr

Maja Delač
magistra socijalne pedagogije

programska voditeljica
maja@czmz.hr

Lucija Rudelić
magistra socijalne pedagogije

programska voditeljica
lucija@czmz.hr

Petar Vid Keserica
magistar pedagogije i antropologije

izvoditelj aktivnosti
petar@czmz.hr

dijana
Dijana Franić
magistra projektnog menadžmenta

administrativno-financijska djelatnica
dijana@czmz.hr

Sara Žiljak Turajlić
stručni specijalist projektnog menadžmenta

administrativno-financijska djelatnica
sara@czmz.hr

Andreja Krizmanić
magistra psihologije

izvoditeljica aktivnosti

Uz zaposlenike, u provođenju aktivnosti CeZaM Zaprešić sudjeluju i vanjski suradnici, stručnjaci iz područja socijalnog rada, socijalne pedagogije, psihologije i pedagogije.

Scroll to Top