Klaudia Devčić Majerić, diplomirana socijalna radnica

Voditeljica udruge
klaudia@czmz.hr

 

Kristina Kulaš Ešegović, profesorica psihologije

Programska voditeljica
kristina@czmz.hr

Maja Delač, magistra socijalne pedagogije

Programska voditeljica
maja@czmz.hr

Zrinka Babić, magistra sociologije

Izvoditeljica aktivnosti

Lucija Rudelić, magistra socijalne pedagogije

Izvoditeljica aktivnosti
lucija@czmz.hr

Sara Žiljak Turajlić, stručni specijalist projektnog menadžmenta

Administrativno-financijska djelatnica
sara@czmz.hr

Petar Vid Keserica, prvostupnik pedagogije i antropologije

Izvoditelj aktivnosti
petar@czmz.hr

Uz zaposlenike, u provođenju aktivnosti CeZaM Zaprešić sudjeluju i vanjski suradnici, stručnjaci iz područja socijalnog rada, socijalne pedagogije, psihologije i pedagogije.