Klaudia Devčić Majerić, dipl. soc. radnica

Voditeljica udruge
klaudia@czmz.hr

 

 

Kristina Kulaš Ešegović, prof. psihologije

Programska voditeljica za djecu i obitelj
kristina@czmz.hr

Maja Delač, mag.paed.soc.

Programska voditeljica za mlade
maja@czmz.hr

Vendi Keserica, apsolventica socijalnog rada

Voditeljica odnosa s javnošću i provoditeljica projektnih aktivnosti
vendi@czmz.hr

Tomislava Rakić, univ. bacc. ekonomije

Administrativno financijska djelatnica
tomislava@czmz.hr

Jakov Radalj, student socijalnog rada

Provoditelj projektnih aktivnosti
jakov@czmz.hr

Silvia Plažanin, mag. soc. pedagogije

Provoditeljica projektnih aktivnosti
silvia@czmz.hr

Uz zaposlenike, u provođenju aktivnosti Centra za mladež Zaprešić sudjeluju i vanjski suradnici, stručnjaci iz područja socijalnog rada, socijalne pedagogije, psihologije i kineziologije.